logo

KALİTE

KALİTE

Pakel Endüstri İnşaat Enerji Makina Sanayinde Kalite kontrol edilmez. Kalite bölümünün görevi imalatı ve montajı kontrol etmek değil imalatı ve montajı kaliteli kılmaktır. Bu anlayış adına Kalite Çemberleri içersinde imalat ve montajın her gün bir önceki günden daha kalitesi olmasına çalışılır.
Pakel Endüstri İnşaat Enerji Makina Sanayinin firma olarak ve ayrı ayrı her çalışanı için birinci öncelikli amaç en yüksek hizmet standartlarıyla hizmet vermek ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Mükemmellik bir seçim değil işimizin bir ğereğidir  ve firmamızın kurulduğu ilk günden itibaren bu amaca ulaşmak ana hedefimiz olmuştur. Hizmette bulunduğumuz her alanda bu temel ilkeler ile hareket etmekteyiz.
Ana ilke müşteri memnuniyetini en fazla düzeyde sağlamaktır.

KALİTE POLİTİKASI

Pakel Endüstri İnşaat Enerji Makina Sanayinde projelerin sözleşmelere, yasal düzenlemelere ve işverenin isteklerine sadık kalacak şekilde yürütülmesi ve sözleşmelerde belirlenen süre içerisinde teslim edilmesi temel esastır.
PAKEL’in genel kalite kontrol anlayışını yansıtacak bazı örnek prensipler şöyledir:

  • Tasarım ve/veya uygulama aşamalarında oluşmuş hataları zamanında bularak bu konuda işvereni uyarmak
  • Problemler oluşmadan önce gerekli önlemleri almak ve alınan önlemler hakkında işvereni önceden bilgilendirmek
  • Tasarım, sipariş, üretim, nakliye ve işin yapımı aşamalarında kademeli kalite kontrol sistemi ve prosedürleri uygulayarak kalite kusurlarını tamamen ortadan kaldırmak
  • Kalite yönetim sisteminin etkinliğinin sürekli artırılması için PAKEL ana süreçlerinin performans göstergeleri belirlenecek, ölçülebilir hedefler koyulacak ve gelişme takip edilecektir.
  • PAKEL çalışanları, sorumluluk alanlarındaki faaliyetlerde bu politikaları uygulamaya geçirmek üzere alacağı kararlarda PAKEL ismini ve işverenle yapılan sözleşme şartlarına uyumu ön planda tutacak, sorumluluklarının bilincinde olacak ve gerektiğinde inisiyatif kullanacaktır.
  • Sonuçlandıramayacağı hiçbir konuda işverene ve diğer PAKEL personeline söz vermeyecek, verdiği sözleri mutlaka sonuçlandıracaktır.
  • Mevcut bilgi ve tecrübelerini PAKEL çalışanları ile paylaşacaktır.
  • PAKEL politikalarına uyum için gereken hassasiyeti gösterecektir.
Pakel Endüstri İnşaat Enerji Makina Sanayi
Copyright © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.
DUMP 001-ISO 002-ISO 003-ISO 004-ISO
Tasarım | Smartien