logo

Hakkımızda

Ülkemizde ve dünyada nüfus artışı ile ihtiyaçların da aynı oranda artması teknolojinin hızla yenilenmesine neden olmuştur. Buna bağlı olarak üretime dönük yatırımlar, tesis kurma çalışmalarındaki yoğun talepleri ve bu tesisleri kuracak tecrübeli, ciddi teknolojik gelişmelere açık, uygulamada ehil kadrosuna sahip, zamana karşı yarışan firmaların gerekliliğini gündeme getirmiştir.

Pakel Endüstri İnşaat Enerji Makina Sanayi, kurucu ortaklarının bilgi, beceri ve tecrübeleri ile yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren firmalara zamanında, güvenilir ve profesyonel imalat ve montaj hizmetleri sunabilecek bir firmadır.

Kurucu ortaklarımız bugüne kadar gerek müteahhit gerekse alt müteahhit olarak hizmet verdikleri firmalarda devlet ve özel sektör sanayi kuruluşlarının her türlü teçhizat ve ekipmanlarının imalat ve montajlarını titiz bir çalışma sonucu gerçekleştirmesi ile tanınmıştır.

Pakel bilinci ve iş ahlakına verdiği önemle sürekli gelişmeyi ve hizmet kalitesini sürekli arttırmayı ilke edinmiştir. Gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmanın ne demek olduğunu ve ne derece önemli olduğunun farkında hareket etmektedir.

Üretim ve Montaj faaliyetleri uluslararası standartlara uygun olarak  yürütülmektedir. Deneyimli kadrosuyla teknolojinin sağladığı yenilikleri her zaman takip etmektedir.

Pakel Endüstri İnşaat Enerji Makina Sanayi, teknoloji, bilgi ve insana yapacağı yatırımlarla uzmanlaşan kadrosu ve geniş ürün yelpazesi ile dünyanın her yerinde sorumluluk almaya hazırdır.

Pakel Endüstri İnşaat Enerji Makina Sanayi, Toplam Kalite Yönetimini firma kültürü olarak benimsemiş ve bu yolla bütünsel kaliteye ulaşmayı hedeflemiştir. 21. yüzyıla girdiğimiz şu günlerde sürekli değişkenlik gösteren rekabet ortamında geleceği görebilmek, buna göre yenilik yapabilmek veya yaratıcılığını en üst seviyede tutabilmek çok büyük önem taşımaktadır. Değişkenlik gösteren rekabet ortamında Kalitenin önemi daha çok kavranmakta ve bu konudan taviz vermeden hızlı adımlarla ilerlemekteyiz.

Hedefimiz belli bir standardı tutturmak değil, seviyeyi, hedeflenen seviye ne olursa olsun sürekli iyileştirmektir. Bu yaklaşımla mükemmellik arayışına ve sıfır hata sonucuna ulaşmayı ilke edinmiştir.

Temel Politikamız, müşterilerin ilk ve süregelen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamak, taahhütlerimizi zamanında eksiksiz olarak teslim etmek, üretim sırasında israfı ortadan kaldırarak, yapılan işleri bir defada noksansız olarak; en kısa zaman, en düşük maliyet, en iyi kalite anlayışı ile yapmak, kaliteyi her zaman garanti altına almak ve her aşamada sürekliliğini sağlayarak rekabet gücü yüksek, aranılan hizmetler ve ürünler sunmak, kaliteye tüm personelin destek ve katılımını sağlayarak sürekli gelişmeyi temin etmek, personelin eğitimini ve motivasyonunu yüksek tutarak, ekip ruhunu ve işbirliğini geliştirmek, kaliteyi tüm faaliyetlere yaymak ve çevreye saygılı olmaktır.

Pakel Endüstri İnşaat Enerji Makina Sanayi
Copyright © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.
DUMP 001-ISO 002-ISO 003-ISO 004-ISO
Tasarım | Smartien